CAMPAIGN IN ACTION
Schools from more than 20 countries around the world are working together to build a community of a million children with one grand mission, to save their grandparents.
LEADERBOARD
Can your child and their school be among the leading FAST Heroes in the world?
LEARN MORE
WORLD RECORD
Would you like to help us set a Guinness World Record?
LEARN MORE
COMMUNITY PAGE
Be inspired by ordinary people making an extraordinary difference in the lives of others.
LEARN MORE
E-BOOKS
There are five interactive E-books on this website to help guide children through their FAST Heroes learning journey.
LEARN MORE
LEADERBOARD
Our leaderboard shows all the amazing schools taking part in the campaign.
Children can help their class and school move up the leaderboard by earning points for “teaching” their parents in the Basecamp section, completing the e-books and by beating their personal best in the online games. Each child’s individual points get accumulated to that of their class and their school, so let’s get busy!
FILTER:
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 469642
2
Орелецька гімназія Село Орелець 166684
3
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 152305
4
Brackenfell Primary Cape Town 89881
5
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 75794
6
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 70812
7
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 56094
8
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 55252
9
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 52606
10
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
11
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 46000
12
Escola Básica do Miratejo Seixal 45000
13
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
14
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
15
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 41800
16
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 40200
17
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
18
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
19
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 40000
20
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
21
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 38726
22
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38440
23
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 37950
24
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
25
Przedszkole nr 215 Warszawa 36302
26
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
27
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
28
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
29
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
30
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 35000
31
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
32
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
33
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
34
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 32992
35
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 32652
36
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32330
37
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
38
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 31382
39
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
40
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
41
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
42
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
43
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
44
Escola Poeta Foix Barcelona 30080
45
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
46
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
47
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
48
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
49
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
50
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
51
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
52
Escola Joventut Callús 30000
53
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
54
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
55
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
56
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
57
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
58
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
59
Bellville Primary School Bellville 30000
60
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
61
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
62
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
63
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
64
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
65
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
66
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
67
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
68
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 30000
69
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
70
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
71
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
72
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
73
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
74
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
75
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 30000
76
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
77
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
78
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
79
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
80
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
81
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
82
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
83
УВК ШГ38 Бишкек 30000
84
СОШ 47 Бишкек 30000
85
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
86
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
87
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
88
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
89
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 30000
90
СОШ 77 Город Бишкек 30000
91
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
92
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
93
СОШ 54 Bishkek. 30000
94
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
95
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
96
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
97
Гимназия 2 Каракол 30000
98
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
99
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
100
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
101
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
102
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
103
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
104
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
105
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30000
106
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 30000
107
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
108
Addo Primary School Addo 30000
109
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
110
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
111
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
112
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
113
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
114
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
115
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 30000
116
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
117
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
118
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
119
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
120
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
121
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
122
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
123
Highbury Primary Cape Town 30000
124
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
125
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
126
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
127
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
128
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
129
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
130
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
131
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
132
Santa Creu Anglesola 30000
133
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
134
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
135
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
136
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
137
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
138
Escola E.B1 de Alvor Portimão 30000
139
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 30000
140
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
141
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
142
Школа UMKA School Алматы 30000
143
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
144
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 30000
145
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
146
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 30000
147
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
148
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
149
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 30000
150
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
151
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
152
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
153
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
154
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
155
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
156
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
157
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
158
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
159
Základná škola Trebišov 30000
160
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
161
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
162
Materská škola Zohor Zohor 30000
163
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 30000
164
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30000
165
Materská škola Žehra 10 30000
166
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
167
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
168
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
169
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
170
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
171
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
172
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
173
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
174
Zssmš Margecany Margecany 30000
175
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
176
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
177
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
178
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
179
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
180
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
181
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
182
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
183
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
184
SP Wydminy Wydminy 30000
185
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
186
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
187
Colégio João Paulo II Braga 30000
188
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
189
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 30000
190
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
191
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
192
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
193
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
194
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
195
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
196
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
197
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 30000
198
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
199
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
200
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
201
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
202
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
203
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
204
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
205
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
206
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
207
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
208
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 30000
209
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
210
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 30000
211
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
212
ТЕСТ за училище София 30000
213
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
214
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
215
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30000
216
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
217
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
218
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
219
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
220
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 30000
221
EB de Pombal Pombal 30000
222
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
223
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
224
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
225
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
226
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
227
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
228
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
229
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
230
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
231
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
232
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
233
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
234
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
235
Henkel škôlka Bratislava 29561
236
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
237
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 26909
238
Nesskóli Neskaupstaður 26000
239
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 25875
240
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
241
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
242
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 25400
243
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
244
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 25200
245
Hlíðarskóli Akureyri 25200
246
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
247
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
248
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
249
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
250
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
251
Kingsway Park Public School 25000
252
Algonquin Avenue Public School 25000
253
Woodcrest Public School 25000
254
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
255
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
256
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
257
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
258
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
259
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
260
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
261
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
262
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
263
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
264
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
265
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
266
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
267
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
268
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
269
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
270
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
271
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
272
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
273
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
274
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
275
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
276
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
277
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
278
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
279
Duhova škôlka Bratislava 25000
280
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
281
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
282
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
283
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
284
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
285
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
286
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
287
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
288
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
289
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
290
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
291
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25000
292
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
293
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
294
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
295
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
296
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
297
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
298
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
299
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
300
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
301
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
302
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
303
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
304
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
305
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
306
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
307
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
308
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
309
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
310
ZŠ Obyce Obyce 25000
311
"Saulė" Joniškis 25000
312
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
313
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
314
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
315
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
316
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
317
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
318
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
319
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
320
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
321
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
322
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
323
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
324
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
325
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
326
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
327
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
328
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
329
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
330
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
331
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
332
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
333
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
334
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
335
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
336
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
337
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
338
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
339
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
340
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
341
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
342
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
343
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
344
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
345
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
346
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
347
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
348
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
349
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
350
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
351
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
352
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
353
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
354
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
355
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
356
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
357
Midgard School Kyiv 25000
358
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
359
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
360
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
361
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
362
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
363
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
364
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
365
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
366
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
367
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
368
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
369
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
370
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
371
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
372
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
373
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
374
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
375
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
376
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
377
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
378
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
379
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
380
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
381
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
382
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
383
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
384
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
385
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
386
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
387
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
388
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
389
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
390
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
391
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
392
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
393
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
394
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
395
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
396
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
397
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
398
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
399
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
400
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
401
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
402
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 25000
403
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
404
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
405
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
406
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
407
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
408
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
409
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
410
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
411
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
412
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
413
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
414
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
415
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
416
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
417
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
418
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
419
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
420
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
421
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
422
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
423
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
424
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
425
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
426
Заставнівська гімназія Заставна 25000
427
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
428
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
429
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
430
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
431
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
432
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
433
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
434
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
435
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
436
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
437
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
438
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
439
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
440
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
441
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
442
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
443
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
444
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
445
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
446
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
447
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
448
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
449
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
450
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
451
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
452
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
453
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
454
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
455
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
456
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
457
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
458
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
459
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
460
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
461
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
462
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
463
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
464
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
465
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
466
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
467
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
468
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
469
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
470
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
471
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
472
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
473
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 25000
474
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
475
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
476
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
477
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
478
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
479
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
480
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
481
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
482
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
483
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
484
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
485
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
486
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
487
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
488
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
489
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
490
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
491
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
492
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
493
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
494
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
495
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
496
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
497
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
498
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
499
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
500
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
501
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
502
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
503
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
504
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
505
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
506
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
507
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
508
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
509
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
510
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
511
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 25000
512
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
513
Colegio Almedina Córdoba 25000
514
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
515
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
516
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
517
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
518
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
519
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
520
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
521
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
522
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
523
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
524
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
525
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
526
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
527
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
528
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
529
C.D Santa María Micaela Granada 25000
530
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
531
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
532
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
533
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
534
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
535
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
536
CEIP Puente Real Badajoz 25000
537
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
538
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
539
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
540
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
541
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
542
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
543
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
544
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
545
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
546
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
547
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
548
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
549
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
550
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
551
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
552
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
553
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
554
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
555
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
556
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
557
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
558
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
559
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
560
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
561
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
562
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
563
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
564
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
565
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
566
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
567
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
568
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
569
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
570
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
571
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
572
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
573
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
574
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
575
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
576
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
577
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
578
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
579
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
580
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
581
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
582
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
583
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
584
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
585
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
586
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
587
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
588
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
589
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
590
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
591
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
592
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
593
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
594
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
595
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
596
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
597
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
598
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
599
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
600
Одеський НВК 13 Одеса 25000
601
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
602
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
603
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
604
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
605
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
606
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
607
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
608
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
609
Гірський НВК с. Гірське 25000
610
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
611
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
612
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
613
ЗОШ№3 Рівне 25000
614
Materská škola Štrba Štrba 25000
615
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
616
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
617
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
618
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
619
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
620
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
621
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
622
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
623
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
624
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
625
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
626
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
627
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
628
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
629
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
630
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
631
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
632
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
633
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
634
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
635
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
636
Березинський НВК пгт Березине 25000
637
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
638
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
639
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
640
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
641
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
642
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
643
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
644
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
645
EB Mamodeiro Aveiro 25000
646
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
647
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
648
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
649
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
650
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
651
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
652
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
653
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
654
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
655
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
656
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
657
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
658
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
659
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
660
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
661
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
662
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
663
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
664
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
665
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 25000
666
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
667
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
668
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
669
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
670
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
671
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
672
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
673
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
674
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
675
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
676
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 25000
677
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
678
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
679
Alessia Primary Ingelheim 25000
680
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 25000
681
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
682
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
683
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 25000
684
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
685
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
686
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
687
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
688
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
689
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
690
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
691
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
692
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
693
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
694
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
695
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
696
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
697
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
698
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
699
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
700
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
701
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
702
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
703
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
704
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
705
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
706
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
707
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
708
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
709
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
710
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
711
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
712
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
713
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
714
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
715
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
716
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
717
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
718
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
719
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
720
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 25000
721
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
722
Swartberg Primary Caledon 25000
723
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
724
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
725
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
726
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
727
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
728
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
729
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
730
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
731
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
732
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
733
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
734
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
735
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
736
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
737
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 25000
738
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
739
Fellaskóli Reykjavík 25000
740
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
741
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
742
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
743
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
744
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
745
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
746
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
747
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
748
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
749
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
750
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
751
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
752
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
753
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
754
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
755
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
756
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
757
Средняя школа 21 Бишкек 25000
758
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
759
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
760
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
761
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
762
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
763
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
764
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
765
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
766
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
767
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
768
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
769
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
770
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
771
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
772
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
773
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
774
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
775
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
776
СОШ 21 Бишкек 25000
777
ЧОУ Образователни технологии София 25000
778
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
779
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
780
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
781
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
782
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
783
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
784
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
785
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
786
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
787
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
788
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
789
ДГ Снежанка Ловеч 25000
790
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
791
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
792
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
793
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
794
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
795
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
796
Materská škola Kúty Kuty 25000
797
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
798
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
799
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
800
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
801
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
802
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 25000
803
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25000
804
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
805
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
806
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
807
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
808
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
809
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
810
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
811
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
812
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
813
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
814
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 25000
815
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
816
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
817
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
818
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
819
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
820
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
821
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
822
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
823
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
824
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
825
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
826
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
827
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
828
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
829
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
830
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
831
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
832
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
833
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
834
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
835
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
836
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
837
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
838
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
839
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
840
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
841
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
842
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
843
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
844
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
845
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
846
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
847
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
848
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
849
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
850
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
851
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
852
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
853
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
854
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
855
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
856
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
857
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
858
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
859
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
860
Academy Private School Cape Town 25000
861
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
862
Van Reede Primary 8 High street 25000
863
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 25000
864
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
865
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
866
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
867
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
868
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
869
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
870
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
871
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
872
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
873
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
874
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
875
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
876
CEIP Abdera Adra 25000
877
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
878
EB 1 Arganil Arganil 25000
879
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
880
Academia Primary School Eersterivier 25000
881
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
882
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
883
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
884
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
885
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
886
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
887
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
888
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
889
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
890
Colégio do Rio Portimão 25000
891
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
892
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
893
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
894
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
895
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
896
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
897
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
898
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
899
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
900
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
901
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
902
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
903
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
904
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
905
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
906
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
907
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
908
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
909
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
910
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
911
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
912
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
913
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
914
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
915
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
916
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
917
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
918
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
919
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 25000
920
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
921
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
922
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
923
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
924
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
925
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
926
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
927
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
928
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
929
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
930
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
931
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
932
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
933
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
934
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
935
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
936
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
937
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
938
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
939
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
940
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
941
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
942
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 21200
943
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
944
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
945
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
946
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 20400
947
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
948
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20400
949
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 20400
950
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
951
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
952
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
953
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
954
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
955
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
956
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
957
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
958
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
959
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
960
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
961
Escola La Mercè Tortosa 20000
962
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
963
Escola Básica Ria Formosa Faro 20000
964
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
965
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
966
EMEF Santa Maria Bauru 20000
967
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 20000
968
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 20000
969
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
970
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 20000
971
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
972
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
973
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
974
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
975
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
976
64 школа Ташкент 20000
977
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
978
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
979
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
980
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
981
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
982
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
983
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
984
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
985
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
986
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
987
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
988
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
989
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
990
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
991
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
992
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
993
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
994
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
995
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
996
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
997
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
998
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
999
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1000
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1001
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1002
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1003
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1004
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1005
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1006
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1007
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1008
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1009
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 20000
1010
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1011
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 20000
1012
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1013
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1014
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1015
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1016
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1017
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1018
Nume Scoala Test TestO 20000
1019
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1020
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1021
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1022
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1023
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1024
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1025
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1026
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1027
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1028
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1029
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1030
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1031
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1032
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1033
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1034
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1035
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1036
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1037
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1038
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1039
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1040
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1041
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1042
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1043
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1044
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1045
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1046
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1047
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1048
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1049
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1050
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1051
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1052
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1053
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1054
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1055
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1056
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1057
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1058
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1059
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1060
Kerhólsskóli Borg 20000
1061
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1062
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1063
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1064
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1065
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1066
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1067
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1068
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1069
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1070
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1071
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1072
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1073
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1074
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 20000
1075
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1076
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1077
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1078
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1079
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1080
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1081
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1082
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 20000
1083
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20000
1084
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1085
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1086
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 20000
1087
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1088
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1089
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1090
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1091
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1092
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1093
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1094
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1095
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1096
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1097
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1098
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1099
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1100
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1101
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1102
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1103
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1104
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1105
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1106
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1107
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20000
1108
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1109
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1110
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1111
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1112
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1113
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1114
Goose primary Mariehamn 20000
1115
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1116
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 20000
1117
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1118
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1119
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1120
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 20000
1121
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1122
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1123
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1124
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1125
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1126
test test 20000
1127
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1128
26.СУ "Йордан Йовков" София 20000
1129
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1130
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1131
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1132
EB Liberdade Montijo 20000
1133
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1134
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1135
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1136
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1137
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1138
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1139
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1140
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1141
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 20000
1142
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1143
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1144
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 20000
1145
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1146
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1147
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1148
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 20000
1149
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1150
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1151
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1152
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1153
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1154
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1155
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1156
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1157
Centrum voľného času Šaľa 20000
1158
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1159
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1160
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1161
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1162
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1163
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1164
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1165
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1166
Základná škola Detva 20000
1167
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1168
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1169
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1170
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1171
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1172
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1173
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
1174
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1175
Základná škola Modra 20000
1176
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1177
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1178
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1179
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1180
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1181
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1182
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1183
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
1184
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1185
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1186
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1187
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1188
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20000
1189
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1190
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1191
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1192
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1193
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1194
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1195
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1196
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1197
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
1198
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1199
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1200
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1201
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1202
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1203
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1204
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1205
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1206
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1207
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1208
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1209
Școala Gimnazială Nr. 156 București 20000
1210
Grădinița nr. 24 București 20000
1211
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1212
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1213
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1214
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1215
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1216
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1217
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1218
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1219
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1220
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1221
Základná škola Hubová 20000
1222
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1223
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1224
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1225
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1226
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1227
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1228
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1229
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1230
Materská škola Giraltovce 20000
1231
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1232
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1233
Materská škola Košice-Poľov 20000
1234
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1235
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1236
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1237
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1238
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1239
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1240
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1241
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1242
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1243
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1244
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1245
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1246
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1247
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1248
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1249
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1250
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1251
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1252
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1253
Grădinița Nr. 149 București 20000
1254
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1255
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1256
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1257
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1258
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1259
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1260
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1261
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1262
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1263
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1264
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1265
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1266
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1267
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1268
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1269
Vogaskóli Reykjavík 20000
1270
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1271
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1272
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1273
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1274
Súkromná spojená škola Košice 20000
1275
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1276
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1277
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 20000
1278
Základná škola Hubová Hubová 20000
1279
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
1280
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1281
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1282
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1283
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1284
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1285
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1286
Bandymas Vilniaus 20000
1287
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1288
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1289
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1290
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1291
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1292
Ntra. Sra. de la Peña Añora 20000
1293
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1294
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1295
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1296
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1297
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1298
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1299
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1300
Przedszkole nr 176 Warszawa 20000
1301
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1302
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1303
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1304
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1305
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1306
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1307
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1308
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 20000
1309
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1310
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1311
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1312
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1313
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1314
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1315
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1316
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1317
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1318
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1319
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1320
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1321
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20000
1322
Materská škola Letanovce 20000
1323
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1324
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1325
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1326
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1327
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1328
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1329
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1330
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 20000
1331
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1332
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1333
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1334
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1335
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1336
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1337
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1338
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1339
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1340
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1341
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1342
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1343
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1344
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1345
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1346
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1347
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1348
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1349
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1350
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1351
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1352
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1353
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1354
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1355
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1356
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1357
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 20000
1358
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1359
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1360
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1361
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1362
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1363
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1364
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1365
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1366
школа №248 Tashkent 20000
1367
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1368
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1369
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1370
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1371
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1372
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1373
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1374
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1375
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1376
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1377
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1378
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1379
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1380
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1381
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1382
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1383
grape bajkalska 22 20000
1384
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1385
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1386
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1387
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1388
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1389
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1390
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1391
test test 20000
1392
test test 20000
1393
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1394
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1395
Lemland International School Lemland 20000
1396
Best School Grosswinternheim 20000
1397
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1398
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1399
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1400
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1401
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1402
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1403
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1404
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1405
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1406
test test 20000
1407
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1408
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1409
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1410
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1411
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1412
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1413
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1414
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1415
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1416
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1417
Test School Test 20000
1418
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1419
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1420
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1421
Materská škola Žehra 10 20000
1422
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1423
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1424
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1425
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1426
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1427
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1428
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1429
??????? Αθήνα 20000
1430
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1431
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1432
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1433
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1434
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1435
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1436
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1437
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1438
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1439
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1440
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1441
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1442
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1443
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1444
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1445
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1446
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1447
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1448
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1449
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1450
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1451
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1452
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1453
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1454
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1455
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1456
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1457
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1458
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1459
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1460
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1461
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1462
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1463
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1464
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1465
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20000
1466
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1467
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1468
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1469
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1470
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1471
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1472
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1473
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1474
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1475
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1476
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1477
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1478
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1479
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1480
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1481
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1482
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1483
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1484
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1485
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1486
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1487
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1488
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1489
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1490
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1491
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1492
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1493
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1494
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1495
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1496
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1497
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1498
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1499
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1500
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1501
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1502
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1503
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1504
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1505
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1506
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1507
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1508
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1509
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1510
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1511
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1512
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1513
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1514
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1515
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1516
La Salle San Rafael Madrid 20000
1517
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1518
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1519
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1520
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1521
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1522
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1523
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1524
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1525
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1526
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1527
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1528
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1529
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1530
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1531
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1532
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1533
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1534
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1535
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1536
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1537
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1538
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1539
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1540
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1541
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1542
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1543
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1544
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1545
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1546
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1547
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1548
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1549
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
1550
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1551
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1552
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1553
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1554
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1555
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1556
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1557
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1558
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1559
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1560
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1561
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1562
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1563
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1564
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1565
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1566
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1567
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1568
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1569
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1570
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1571
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1572
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1573
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1574
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1575
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1576
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1577
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1578
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1579
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1580
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1581
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1582
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1583
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1584
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1585
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1586
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1587
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1588
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1589
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1590
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1591
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1592
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1593
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1594
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1595
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1596
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1597
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1598
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1599
2020: Stone House Elliot 20000
1600
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1601
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1602
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1603
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1604
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1605
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1606
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1607
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1608
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1609
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1610
гімназія симоненка львів 20000
1611
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1612
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1613
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1614
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1615
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1616
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1617
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1618
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1619
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
1620
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 20000
1621
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1622
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1623
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1624
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1625
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1626
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1627
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1628
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1629
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1630
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1631
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1632
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1633
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1634
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1635
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1636
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1637
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1638
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1639
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1640
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1641
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1642
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1643
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1644
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1645
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1646
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1647
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1648
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1649
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1650
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1651
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1652
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1653
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1654
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1655
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1656
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1657
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1658
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1659
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1660
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1661
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1662
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1663
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1664
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1665
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1666
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1667
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1668
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1669
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1670
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1671
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1672
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1673
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1674
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1675
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1676
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1677
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1678
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1679
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1680
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1681
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1682
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1683
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1684
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1685
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1686
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1687
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1688
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1689
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1690
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1691
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1692
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1693
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1694
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1695
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1696
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1697
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1698
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1699
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1700
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1701
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1702
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1703
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1704
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1705
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1706
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1707
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1708
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1709
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1710
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1711
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1712
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1713
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1714
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1715
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1716
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1717
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1718
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1719
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1720
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1721
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1722
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1723
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1724
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1725
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1726
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1727
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1728
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1729
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1730
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1731
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1732
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1733
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1734
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1735
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1736
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1737
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1738
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1739
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1740
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1741
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1742
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1743
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1744
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1745
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1746
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1747
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1748
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1749
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1750
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1751
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1752
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1753
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1754
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1755
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1756
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1757
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1758
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1759
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1760
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1761
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1762
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1763
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1764
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1765
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1766
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1767
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1768
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1769
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1770
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1771
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1772
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1773
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1774
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1775
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1776
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1777
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1778
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1779
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1780
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1781
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1782
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1783
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1784
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1785
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1786
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1787
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1788
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1789
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1790
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1791
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1792
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1793
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1794
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1795
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1796
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1797
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1798
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1799
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1800
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1801
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1802
Materská škola Holčíkovce 20000
1803
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1804
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1805
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1806
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1807
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1808
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1809
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1810
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1811
Základná škola Košice 20000
1812
ЗОШ№3 Рівне 20000
1813
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1814
ThinkGlobal Рівне 20000
1815
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1816
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1817
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1818
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1819
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1820
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1821
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1822
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1823
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1824
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1825
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1826
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1827
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1828
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1829
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1830
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1831
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1832
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1833
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1834
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1835
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1836
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1837
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1838
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1839
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1840
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1841
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1842
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1843
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1844
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1845
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1846
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1847
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1848
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1849
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1850
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1851
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
1852
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1853
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1854
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1855
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1856
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1857
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1858
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1859
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1860
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1861
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1862
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1863
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1864
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1865
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1866
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1867
2020: Stone House Elliot 20000
1868
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1869
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1870
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1871
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1872
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1873
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1874
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1875
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1876
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1877
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1878
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1879
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1880
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1881
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1882
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1883
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1884
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1885
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1886
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1887
Základná škola Ilava 20000
1888
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1889
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1890
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1891
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1892
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1893
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1894
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1895
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1896
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1897
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1898
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1899
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1900
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1901
Meriland Primary Mariehamn 20000
1902
Základná škola Bratislava 20000
1903
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1904
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1905
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1906
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1907
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1908
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1909
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1910
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1911
Základná škola Blatné Blatné 20000
1912
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1913
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1914
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1915
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1916
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1917
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1918
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1919
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1920
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1921
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1922
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1923
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1924
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1925
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1926
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1927
JI/EB Cobre Cascais 20000
1928
Fountainhead School Surat 20000
1929
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1930
Test Name Test Town 20000
1931
tmyschool test 20000
1932
smyschool test 20000
1933
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1934
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1935
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1936
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1937
dfg dsfg 20000
1938
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1939
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1940
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1941
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1942
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1943
DMD Ovi Debrecen 20000
1944
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1945
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1946
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 20000
1947
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1948
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1949
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1950
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1951
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1952
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1953
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1954
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1955
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1956
45 Київ 20000
1957
Escola terra Nostra Olost 20000
1958
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1959
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1960
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1961
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1962
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1963
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1964
Toronto Junior School Toronto 0
1965
Steyning Primary School Steyning 0
1966
Steyning Grammar Steyning 0
1967
Μικρός Μαέστρος ΚΔΑΠ Θεσσαλονίκη 0
1968
Δημοτικό Σχολείο Εράτυρας Εράτυρα 0
1969
Γέλα-Χαμογέλα Θεσσαλονίκη 0
1970
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 0
1971
Suceava, Liceul Tehnologoc,,Vasile Cocea Moldovita, jud.Suceava 0
1972
ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
1973
Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
1974
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1975
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1976
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 0
1977
Δημοτικό Σχολείο Κυνοπιαστών Κέρκυρα 0
1978
Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1979
ZŠ Malokarpatské námestie 1 Bratislava 0
1980
ZŠ s MŠ Priechod Priechod č. 179, 976 11 p. Selce 0
1981
Základná škola pre 1.-4.ročník s materskou školou Pernek Pernek 285, 900 53 Pernek 0
1982
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΡΙΘΙΑ /ΛΑΓΓΚΑΔΑ 0
1983
Test Test 0
1984
Iasi, Gradinita cu Program Prelungit Nr 22 Iasi 0
1985
Základná škola s materskou školou Častkovce Častkovce 0
1986
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 0
1987
Materská škola Jazernica Jazernica 84 0
1988
Tandarai, Scoala Gimnaziala Spiru Haret Tandarei 0
1989
Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" Warszawa 0
1990
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku Ełk 0
1991
PSP im. Świętego Jana Pawła II Mirów Stary 0
1992
Publiczne Przedszkole "Akademia Elfów" Kraków 0
1993
Przedszkole Publiczne w Szczyrku Szczyrk 0
1994
Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
1995
Przedszkole Niepublicznr Wesole Boberki Żagań 0
1996
MŠ - Óvoda Fiľakovo 0
1997
Przedszkole Lalibam Warszawa 0
1998
Základná škola Park Angelinum 8 Park Angelinum 8, Košice 0
1999
Seaview Secondary Lemland 0
2000
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 0
2001
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mądry Miś Połczyno 0
2002
Harman, Scoala Gimnaziala Hărman 0
2003
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach Chojnice 0
2004
test test 0
2005
Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi Warszawa 0
2006
Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
2007
Przedszkole Miejskie w Mroczy Mrocza 0
2008
Лопатівський НВК с. Лопатів 0
2009
Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
2010
LISA, ȘCOALA GIMNAZIALĂ LISA 0
2011
КЗ "Красноріченський ліцей" смт.Красноріченське 0
2012
Przedszkole Niepubliczne Omnibusek Suwałki 0
2013
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
2014
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 0
2015
Racos, Scoala Gimnaziala Bethlen Samuel Racos 0
2016
9ο Δημοτικό Βέροιας Βέροια 0
2017
Νηπιαγωγείο Κριθιάς Θεσσαλονίκη 0
2018
SZŠ pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava 0
2019
Νηπιαγωγείο Ν.Τραπεζούντας Ν.Τραπεζούντα Πιερίας 0
2020
9o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι. 121 37 0
2021
2ο Δημοτικό Σχολείο Χώρας Καλύμνου Κάλυμνος 0
2022
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu Zabrze 4 0
2023
КЗ "Новгородківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" вул. Нестеренко, 92, с. Новгородківка, Мелітопольський район, Запорізька область 0
2024
Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia BemowoI Warszawa 0
2025
Základná škola Divín Divín 0
2026
Negrași, Școala Gimnazială ,,Petre Badea” Negrași 0
2027
Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Gheorghe Lazăr MUNICIPIUL BRAŞOV 0
2028
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitești 0
2029
11ο Νηπιαγωγείο Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2030
12ο Δημοτικό Σχολείο Ειδικης Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2031
7ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Πλατεία Αδελφών Εμμανουήλ 0
2032
przedszkole 125 Warszawa 0
2033
Constanta, Mihai Viteazul, Liceul Tehnologic ,, Mihai Viteazul Mihai Viteazu 0
2034
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitesti 0
2035
9ο νηπιαγωγείο θηβας Θηβα 0
2036
CRISTIAN, ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTIAN 0
2037
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Бахмут 0
2038
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114 Кривий Ріг 0
2039
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ Słyszę Serce” Lodz 0
2040
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 0
2041
Niepubliczne Przedszkole TOSIA Lublin 0
2042
Przedszkole Nr 1 w Markowej Markowa 0
2043
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kościerzynie Kościerzyna 0
2044
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy Rogoźnica 96 0
2045
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RUPNIOWIE 0
2046
ARGES, LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI STRADA CALEA BUCURESTI, NR 62, TOPOLOVENI, ARGES 0
2047
Niepubliczne Przedszkole Językowe Gąska Balbinka Radom 0
2048
Szkoła Podstawowa w Rydzewie sprydzewo.szkolna.net 0
2049
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Smyków w Chotomowie Chotomów 0
2050
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika Chorzów 0
2051
Przedszkole nr 4 w Elblągu ELBLĄG 0
2052
Materská škola, Družstevná 1472/16 Družstevná 1472/16 0
2053
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Motylek Krosno Krosno 0
2054
Зіньківський ліцей імені М.К.Зерова Зіньків 0
2055
Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
2056
Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
2057
Szkoła Podstawowa w Cynkowie CYNKÓW,ul. Strażacka 1 0
2058
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Płocku Płock 0
2059
Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Olsztyn 0
2060
Szkoła Postawowa w Cielcach Cielce 16 0
2061
2ο Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου Σχηματάρι Βοιωτίας 0
2062
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĘBOSZOWIE 33-260 Gręboszów 4 0
2063
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Siemiatycze 0
2064
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
2065
przedszkole zielony ogród tychy 0
2066
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Krajeńskich Strzelce Krajeńskie 0
2067
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach Psary 0
2068
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja Gdańsk 0
2069
Niepubliczne Przedszkole Oleńka w Sulejówku Sulejówek 0
2070
Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Bułhaczek Warszawa 0
2071
Szkoła Podstawowa nr 199 im. J. Tuwima w Łodzi Łódź 0
2072
Szkoła podstawowa im.Mikolaja Kopernika w Sławkowie Kopernika Sławkowo 4 0
2073
Lopšelis-darželis ,,Kodėlčius" Tauragė 0
2074
Radviliškio lopšelis-darželis "Žvaigždutė" Radviliškis 0
2075
Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras Jonavos r. 0
2076
Przedszkole Niepubliczne "Szczęśliwa Trzynastka" Kalisz 0
2077
Szkoła Podstawowa Nr 162 Łódź 0
2078
Klaipėdos lopšelis-darželis "Berželis" Klaipėda 0
2079
Raseinių lopšelis-darželis ''Saulutė'' Vaižganto g. 18 Raseiniai 0
2080
Materská skola Jelsava Jelšsva 0
2081
Szkoła Podstawowa w Sosnówce Sosnówka 0
2082
2ο Νηπιαγωγείο Αριδαίας Αριδαία Πέλλας 0
2083
Klaipėdos rajonas, Gargždų lopšelis-darželis "Gintarėlis" Gargždai 0
2084
Senamiesčio pradinė mokykla Alytus 0
2085
Przedszkole Miejskie nr 39 Łódź 0
2086
CĂRBUNEȘTI,ȘCOALA GIMNAZIALĂ, Comuna Cărbunești 0
2087
Miejskie Przedszkole "Perełka" im. Jana Brzechwy w Ełku Ełk 0
2088
Craiova, Liceul Teoretic Henri Coanda Craiova 0
2089
Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis Pažagieniai 0
2090
Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Vilnius 0
2091
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORIZONT, Buvuresti 0
2092
Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2093
Vladaia, Școala Gimnaziala Preda Buzescu Loc. Vladaia jud Mehedinți 0
2094
Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija vidukles.gimnazija@vssg.lt 0
2095
Przedszkole Publiczne nr 3 Tarnów 0
2096
ΕΔΣ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Θεσσαλονίκη 0
2097
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 0
2098
Przedszkole Miejskie nr 5 Iława 0
2099
Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2100
Základná škola Harhaj Harhaj 0
2101
Buzău, Scoala George Emil Palade, Buzau 0
2102
prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School Warszawa 0
2103
Craiova, Grădinița cu program prelungit Piticot Craiova 0
2104
Vilniaus Gabijos progimnazija Vilnius 0
2105
Ditesti, Școala Gimnazială Ditesti, Filipestii de Padure 0
2106
Przedszkole Miejskie nr 7 Lubin 0
2107
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie Braniewo 0
2108
Barsesti, Scoala gimnaziala Comuna Barsesti 0
2109
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2110
Materská škola Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica 70, 072 41 0
2111
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius Lazdijų r 0
2112
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
2113
Tifesti, Scoala Gimnaziala Tifesti 0
2114
Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2115
Pascani, Liceul Teoretic ,, Miron Costin Pașcani 0
2116
Szkoła Podstawowa nr 16 im Tony Halika w Warszawie 02-798 Warszawa 0
2117
Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Węgliniec 0
2118
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
2119
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Otwock 0
2120
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu Dębówiec 19, 62-550 Wilczyn 0
2121
Spojová 14, B. Bystrica 0
2122
Szkoła Podstawowa w Biesalu 11-036 Gietrzwałd 0
2123
Szkoła Podstawowa Nr 291 w Warszawie Warszawa 0
2124
Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Warszawa 0
2125
Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II Popowo Kościelne 0
2126
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 0
2127
Szkoła Podstawowa w Węgrach Węgry 0
2128
Salaj, Școala Gimnazială Nr1 Măeriște Măeriște, nr.188/A, judetul Sălaj 0
2129
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku Słupsk 0
2130
Tauragės r. Žygaičių gimnazija Tauragė 0
2131
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot 0
2132
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemoni Siemonia 0
2133
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi w Łodzi Łódź 0
2134
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku ul. Choszczańska 7 66-510 Bobrówko 0
2135
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 0
2136
Slatina, Olt, Școala Gimnazială str. Unirii, nr. 1, Slatina, județul Olt 0
2137
Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
2138
Danes, Scoala Gimnaziala,,Cornel Regman Danes 0
2139
Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce 0
2140
Arges, Școala Gimnazială Nr. 1 Budeasa Budeasa, jud. Argeș 0
2141
Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Krównikach Krówniki 0
2142
Marijampolės lopšelis-darželis "Želmenėliai" Marijampolė 0
2143
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 0
2144
Vadu Moldovei, Școala Gimnazială Nr.1 Vadu Moldovei 0
2145
Brasov, Școala Gimnazială Nr. 9 ,,Nicolae Orghidan Brașov 0
2146
Rasnov-Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Râșnov-Brașov 0
2147
Suceava, Școala Gimnazială Preutești Comuna Preutești, 727445, jud. Suceava 0
2148
Piatra Olt, Liceul Tehnologic Piatra-Olt 0
2149
Nasaud, Grădinița cu program prelungit Nr. Nasaud 0
2150
Szkoła POdstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci Gać , 55-200 Oława, woj. dolnoślaskie 0
2151
Petroșani, Școala Gimnazială Nr.7 Petroșani, str. Venus, nr.9 0
2152
Suceava, Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava 0
2153
Satu Mare, Școala Gimnazială,,Constantin Brâncoveanu Satu Mare 0
2154
Targu Mures, Școala Generală "Omega"