0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.CLASSSCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 3776502
2
3-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 869099
3
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 581847
4
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 392917
5
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 351097
6
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
7
4-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 330434
8
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 310898
9
4.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 307700
10
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
11
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 269431
12
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 266618
13
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
14
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 254533
15
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 234240
16
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
17
4.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 227766
18
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 217617
19
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 213957
20
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 213226
21
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 212036
22
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 189115
23
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
24
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 167027
25
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 166272
26
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
27
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 149103
28
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 145293
29
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 134650
30
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 132793
31
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130909
32
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 126357
33
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125128
34
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 116708
35
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 115530
36
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109280
37
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
38
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
39
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
40
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
41
1.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 83107
42
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 79578
43
Δ1 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 74748
44
3-Б Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 74619
45
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 73529
46
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 71317
47
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 71019
48
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 68972
49
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 68527
50
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 67106
51
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 66626
52
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
53
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 64519
54
Пульс 2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 63546
55
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 62570
56
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
57
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58263
58
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
59
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 57663
60
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56609
61
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 53139
62
5.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 52453
63
3A SZS UNES Nitra 49287
64
Α – Β – Γ – Δ – Ε – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 49067
65
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 48167
66
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 47703
67
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 46317
68
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 45640
69
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45391
70
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
71
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
72
8.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 43320
73
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41897
74
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
75
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 40725
76
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
77
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 38933
78
4.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 38736
79
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38543
80
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 38483
81
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38433
82
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 37939
83
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 37796
84
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 37650
85
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
86
IV група ,, Звездички " ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 35780
87
СУ "Гео Милев" - Варна - 1В СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 35075
88
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
89
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 33161
90
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 32830
91
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
92
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 31330
93
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
94
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
95
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 29845
96
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29559
97
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 29532
98
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 29284
99
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
100
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 28359
101
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27109
102
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 26790
103
1c Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 25995
104
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 25974
105
4-В Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 25732
106
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
107
8B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 25520
108
2 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 25435
109
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 24601
110
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
111
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
112
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 23754
113
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 23439
114
2.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 23350
115
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 23240
116
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 22740
117
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 22361
118
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
119
1в клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 22173
120
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
121
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 21369
122
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
123
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 20425
124
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 20319
125
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 19988
126
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 19357
127
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 19334
128
3 "Б" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 19284
129
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 19282
130
Clasa a IV a Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 18808
131
Α3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18489
132
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
133
4a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18479
134
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 18472
135
4 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18216
136
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 18110
137
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
138
1.C. Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 17632
139
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
140
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
141
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 16248
142
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 15390
143
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
144
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 15203
145
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
146
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 14706
147
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14411
148
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
149
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
150
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
151
1 "б, в" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 14210
152
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13865
153
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 13830
154
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
155
2.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 13640
156
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 13540
157
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 13231
158
2"д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 13170
159
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
160
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
161
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
162
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 12544
163
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 12514
164
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
165
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
166
14 herojų Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 12032
167
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
168
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
169
2 Б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 11804
170
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
171
A4 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 11700
172
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
173
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
174
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
175
9.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 11200
176
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 11000
177
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 10965
178
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 10963
179
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10800
180
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10800
181
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
182
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10600
183
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
184
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
185
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10600
186
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10600
187
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10600
188
3 а клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10600
189
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
190
3 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
191
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
192
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
193
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
194
3"б" СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10500
195
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 10461
196
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
197
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
198
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
199
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
200
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10400
201
1 в ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
202
2 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10300
203
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 10300
204
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 10294
205
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10200
206
3 в СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10200
207
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
208
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10200
209
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
210
IГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10200
211
3 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
212
1 б ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
213
ЦОУД 2Вклас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10200
214
СУ "Гео Милев" Варна - 1 Г СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10200
215
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
216
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
217
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
218
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10100
219
2 А клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
220
2A-B СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
221
3 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
222
3 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
223
1 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10100
224
2 б,в СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
225
IV-б група "Пчеличката Мая" ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 10100
226
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
227
3 a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10100
228
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 10095
229
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
230
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
231
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
232
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
233
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
234
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10000
235
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
236
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
237
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 10000
238
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
239
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
240
II ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
241
I ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
242
I ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
243
1 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
244
1 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
245
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
246
1А-В СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
247
4 В СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
248
3 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
249
2 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
250
ЦОУД 1 В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
251
1 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
252
3 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
253
4а. клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
254
2 б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
255
2 б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
256
2 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
257
3-та група ,,Пчелички'' ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
258
Clasa a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 10000
259
a IV-a A Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 10000
260
8.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
261
5.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
262
7.A Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 10000
263
СУ "Гео Милев" - Варна -1Д СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
264
СУ "Гео Милев" - Варна -1Б СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
265
СУ "Гео Милев"-Варна - 1А СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
266
2.B ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
267
2.C ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
268
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
269
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
270
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 10000
271
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
272
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
273
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
274
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
275
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
276
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
277
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
278
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
279
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
280
4°B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 10000
281
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 10000
282
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
283
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
284
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
285
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
286
2 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
287
A 4 1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 9542
288
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
289
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
290
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
291
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
292
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
293
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
294
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8670
295
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
296
Τμήμα Α Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 8620
297
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 8600
298
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
299
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8550
300
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
301
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
302
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
303
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 8300
304
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 8280
305
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 7930
306
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
307
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
308
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
309
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
310
3.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 5900
311
HAPPY BUTTERFLIES Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 5800
312
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 5800
313
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5800
314
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5700
315
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
316
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5700
317
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5600
318
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
319
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
320
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
321
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5500
322
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5500
323
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
324
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5500
325
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5500
326
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 5500
327
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
328
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 5400
329
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
330
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
331
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
332
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5300
333
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5300
334
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
335
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
336
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
337
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
338
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 5200
339
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
340
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
341
Clasa Cercetasilor BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 5200
342
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
343
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
344
Clasa a II-a Școala Gimnazială Raciu Raciu 5100
345
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5100
346
5-Б Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 5100
347
Τμήμα 1 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 5100
348
ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 5100
349
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 5100
350
Mrs. Marla Keene - Grade 1&2 CD Howe Public School Thunder Bay 5100
351
Mrs. Janine Andraka - Grade 1&2 Woodcrest Public School 5100
352
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 5100
353
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
354
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
355
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
356
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
357
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
358
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
359
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5100
360
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
361
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
362
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
363
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
364
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
365
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
366
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5100
367
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
368
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5100
369
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
370
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
371
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
372
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
373
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
374
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
375
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
376
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
377
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
378
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
379
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
380
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
381
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 5000
382
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 5000
383
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
384
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
385
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
386
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
387
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
388
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 5000
389
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
390
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
391
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
392
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
393
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
394
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
395
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
396
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
397
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
398
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
399
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
400
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
401
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
402
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
403
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
404
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
405
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
406
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
407
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
408
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
409
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
410
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
411
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
412
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
413
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
414
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
415
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
416
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
417
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
418
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
419
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 5000
420
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
421
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
422
testCZ testCZ test 5000
423
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
424
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
425
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
426
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
427
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
428
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
429
3 Gdynia International School Gdynia 5000
430
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
431
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
432
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 5000
433
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
434
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
435
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
436
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
437
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
438
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 5000
439
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
440
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
441
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
442
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
443
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
444
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
445
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
446
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 5000
447
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
448
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
449
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
450
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
451
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
452
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 5000
453
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
454
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
455
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 5000
456
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
457
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
458
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
459
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
460
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
461
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
462
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
463
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 5000
464
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
465
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
466
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 5000
467
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
468
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 5000
469
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
470
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
471
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
472
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
473
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
474
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
475
Ε2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5000
476
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
477
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
478
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
479
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5000
480
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
481
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
482
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
483
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
484
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
485
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
486
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 5000
487
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5000
488
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
489
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
490
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
491
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 5000
492
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
493
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
494
4 "Б" клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
495
ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
496
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 5000
497
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 5000
498
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 5000
499
Oddział VIII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 5000
500
3-А клас Острицький ліцей Магальська ОТГльська Л Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 5000
501
3-A Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 5000
502
3ºAB Escola Básica da Boavista Valongo 5000
503
3d Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 5000
504
Jarzębinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
505
Grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 5000
506
Ν1 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
507
Ν2 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
508
Ν3 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
509
2 A klasė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 5000
510
ΓΛΠ ΚΑΙ ΓΛΟ Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 5000
511
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 5000
512
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 5000
513
3 d Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 5000
514
Zerówka Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 5000
515
7.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
516
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 5000
517
3-A Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
518
2a Babtų gimnazija Babtai 5000
519
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 5000
520
Grupa mica Mickey&Minnie Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 5000
521
3. trieda Zajkovia Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
522
1.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 5000
523
Δ2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 5000
524
Mrs. Jacqueline Watts - Grade 1 Woodcrest Public School 5000
525
Namornici ZŠ Michaľany Michaľany 5000
526
2 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
527
5.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
528
Grupa mica Pinocchio Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 5000
529
„Nykštukai“ Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 5000
530
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
531
I D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
532
a V-a Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
533
Clasa a III-a B Școala Gimnazială nr. 7,Călărași Călărași 0
534
Grădinița Școala"Alexei Mateevici" Comuna Movileni Movileni 0
535
Clasa a6a Școala Gimnaziala Calatele Calatele 0
536
a VIII-a Școala Gimnazială Manastireni Manastieni 0
537
Krasnoludki klasa 0 Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 0
538
Literatii Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
539
Γ ΤΑΞΗ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
540
III A Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Darabani Darabani 0
541
Clasa a III a B Step by Step Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
542
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
543
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
544
Grădinița Grădinița Nr.1 Movileni 0
545
Grupa "Steluțele" Gradinita P.P. "Prichindeii" Giurgiu Giurgiu 0
546
Clasa Formidabilii Școala Gimnaziala Capatanesti Capatanesti 0
547
6A Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 0
548
IX F Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești 0
549
Δ' Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 0
550
Clasa a VI-a A Ilfov, Școala Gimnazială Nr. 1 Brănești Ilfov, Brănești, Str. Petre Ionel nr.147 0
551
Clasa a III-a Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Ploiești Ploiești 0
552
Clasa pregătitoare Scoala Gimnaziala G. Bacovia, Bacau Bacau 0
553
Grădinița Grădinița PN Nr. 1 Movileni, jud. Galați Movileni 0
554
XI C1 Liceul Tehnologic Petru Rareș Barlad Barlad 0
555
a II-a A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
556
Clasa I B SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
557
Δ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
558
Clasa a IV-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
559
aVIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
560
6 A Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
561
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 0
562
Clasa a III- a A Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
563
I B Școala Gimnaziala Prof Paul Bănică Târgoviște Târgoviște 0
564
2 Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
565
CLASA a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
566
Α γυμνασίου 3ο Γυμνάσιο Ελευθέριου- Κορδελιού Θες/νικης Θεσσαλονικη 0
567
Δ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
568
A V-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
569
A IX-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
570
Ε1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
571
Ε2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
572
ΣΤ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
573
ΣΤ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
574
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
575
2B Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
576
Clasa a IV-a A Lunca Cetățuii, Școala Gimnazială,,Comandor Alexandru Cătuneanu" Lunca Cetățuii 0
577
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 0
578
Clasa pregatitoare Școala Gimnaziala Jaristea Jaristea 0
579
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV BRAȘOV 0
580
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV Brașov 0
581
Clasa a V a D Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
582
aVIIA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
583
3_Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
584
4-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
585
7 клас Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
586
Class 1 Little Explorers Cove @ Boon Lay Boon Lay 0
587
Class 1 K1 abc children's place Tampines 0
588
Class 1 K2 abc children's place Tampines 0
589
Class 1 Spring Brainy Kidz (SIMS) Pte Ltd Geylang 0
590
Class 1 Little Explorers Cove @ Jurong West Jurong 0
591
Class 1 K1 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
592
Class 1 K2 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
593
Class 1 K1 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
594
Class 1 K2 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
595
Class 1 K1 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
596
Class 1 K2 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
597
Class 1 K1 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
598
Class 1 K2 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
599
Class 1 Safari House Preschool @ Bukit Timah Bukit Timah 0
600
Class 1 K2 Global Mindz (Eden) Preschool Limited Compassvale Street 0
601
Class 1 Cherry Kidz Montessori Childcare Sembawang 0
602
Class 1 K1 Playscapes @ 4PM Bedok 0
603
Class 1 K2 Playscapes @ 4PM Bedok 0
604
Class 1 Cherie Hearts Kidz Campus @ Elias Elias 0
605
Class 1 K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
606
Class 1 K2 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
607
Nursery 2 My First Skool Singapore 0
608
Class 1 K1 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
609
Class 1 K2 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
610
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
611
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
612
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
613
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
614
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
615
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
616
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
617
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
618
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
619
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
620
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
621
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
622
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
623
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
624
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
625
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
626
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
627
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
628
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
629
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
630
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
631
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
632
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
633
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
634
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
635
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
636
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
637
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
638
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
639
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
640
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
641
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
642
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
643
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
644
Class 1 K1 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
645
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
646
Class 1 Inspire Kids International Woodlands 0
647
Class 1 K1 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
648
Class 1 K2 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
649
Class 1 K1 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
650
Class 1 K2 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
651
Class 1 CARPE DIEM JUNIORS PTE. LTD. Kallang 0
652
Class 1 CARPE DIEM KIDS ACADEMY @ WATTEN PTE. LTD. Yio Chu Kang 0
653
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CLW Clementi West 0
654
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 0
655
Class 1 K1 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
656
Class 1 K2 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
657
Class 1 K1 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
658
Class 1 K2 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
659
Class 1 K1 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
660
Class 1 K2 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
661
Class 1 SWEETLANDS CHILDCARE WOODLANDS 886C PTE. LTD. Woodlands 0
662
Class 1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ YISHUN PTE. LTD Yishun 0
663
Class 1 GENIUS HIVE PRE-SCHOOL PTE. LTD. Raffles 0
664
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 0
665
Class 1 YWCA BISHAN CHILD DEVELOPMENT CENTRE Bishan 0
666
Class 1 Swallows and Amazons Kindergarten Bukit Timah 0
667
Class 1 CHERIE HEARTS @ MOUNTBATTEN PTE LTD Mountbatten 0
668
Class 1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (Boon Keng) Boon Keng 0
669
Class 1 CHEN SU LAN METHODIST CHILDREN'S HOME (CHILD CARE DIVISION) Serangoon 0
670
Class 1 K1 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
671
Class 1 K2 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
672
Class 1 K1 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
673
Class 1 K2 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
674
Class 1 K1 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
675
Class 1 K2 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
676
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
677
Class 1 K2 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
678
Class 1 K1 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
679
Class 1 K2 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
680
Class 1 K1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
681
Class 1 K2 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
682
Class 1 K1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
683
Class 1 K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
684
Class 1 P1 POI CHING SCHOOL Tampines 0
685
Class 1 P2 POI CHING SCHOOL Tampines 0
686
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
687
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
688
3-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
689
1-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
690
3-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
691
2- д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
692
2-А Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
693
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
694
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
695
4-Б Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" місто Черкаси 0
696
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Πετραίας Πετραία 0
697
Klasa 4 Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych Podmokle Małe 30 0
698
a III-a Școala Gimnazială Nr 1,com. Băneasa, jud. Galați Com Băneasa, jud Galați 0
699
Clasa a Va Școala Gimnazială Nr 1 Băneasa judetul Galați Băneasa 0
700
Klasa3b Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
701
Γ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 0
702
Klasa II Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju Łomnica Zdrój 336, 33-350 Piwniczna-Zdrój 0
703
Пташенята Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
704
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
705
Clasa aIV -a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
706
Νήπια/Προνήπια (1 τμήμα) 1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 0
707
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
708
Clasa II A Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
709
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
710
Clasa IB, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
711
3º B CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
712
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
713
4 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
714
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 0
715
Κλασικό1 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
716
Liski Przedszkole nr 98 Warszawa 0
717
2-A клас Полицький ліцей Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області с. Полиці 0
718
Scufita roșie Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
719
a II-a C Școala Gimnazială Nr.1 LETCA 0
720
a II-a C Școala Gimnazială Nr 1 Motru 0
721
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
722
3A CEIP José Salazar El Ejido 0
723
3B CEIP José Salazar El Ejido 0
724
Clasa a VIII-a GÂRDANI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRDANI Gârdani 0
725
BUBURUZELE Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
726
VI B Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
727
Clasa aII-a C Scoala Gimnaziala Nr 21, Sibiu Sibiu 0
728
Świetliczaki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Elbląg 0
729
4b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 0
730
1c Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica Piastów 0
731
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach Górki-Grubaki 0
732
3 Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Żyznowie 38-111 Żyznów 0
733
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
734
Pregătitoare B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
735
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
736
4o Tμήμα του 33ου νηπιαγωγείου Λαρισας 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
737
2nA Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
738
Κδαπ παιδεία εν δράσει ΚΔΑΠ παιδεία εν δράσει Καλαμαριά 0
739
Grupa STRUMFILOR Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
740
Clasa a VI a Scoala Gimnaziala Viforeni Sat Viforeni, comuna Ungureni 0
741
1a Szkoła Podstawowa nr 336 Warszawa 0
742
I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 0
743
MFS PRS Kindergarten 2B My First Skool Singapore 0
744
Oddział VII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
745
Minotaure 3r B Escola Vora Mar Salou 0
746
Medusa 3rC Escola Vora Mar Salou 0
747
3rA Hercules Escola Vora Mar Salou 0
748
3 -А ХЗОШ 61 Харків 0
749
3 г СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
750
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
751
7a Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA w Opolu Opole 0
752
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Frygnowo 17 14-107 Gierzwałd 0
753
Klasa 1B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
754
a II -a B Brăila - Școala Gimnaziala Dimitrie Cantemir Brăila 0
755
Klasa 5c Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków Marki 0
756
KLASA 2B Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie Szczecin 0
757
Jesień Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
758
Wiosna Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
759
1-Б НВК N 293, м. Києва Київ, вул. Милославська, 7 0
760
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła Koszalin 0
761
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła w Koszalinie Koszalin 0
762
1º e 2º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
763
2 В Костопільський ліцей #5 Костопільської міської ради Костопіль 0
764
1 a Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 0
765
Oddział V Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
766
Incríveis Escola EB1/JI de Aeroporto Vila do Porto 0
767
5-В Ліцей 3 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
768
3 клас Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 0
769
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
770
Klasa 3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĄŻĄT POMORSKICH W SŁONOWICACH SŁONOWICE, 76-251 KOBYLNICA 0
771
Superstars Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 0
772
1.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
773
2.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
774
3.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
775
4.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
776
2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 0
777
2º BV Escola Básica Valado Valongo 0
778
Grupa Niebieska Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 0
779
1A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
780
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
781
3º A Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
782
klasa IIb Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czerminie Czermin 454 0
783
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
784
Klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie Łuków 0
785
Turma 4S Escola do Sardão Rua do Lameiro 0
786
klasa 3 i 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 0
787
AF1B EB Afonsoeiro Afonsoeiro 0
788
a IV a B Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 0
789
Grupa mijlocie 4 Grădinița nr.205 București 0
790
1º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
791
2º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
792
3ºAno Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
793
4º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
794
4º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
795
Clasa a III-a B Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Roman, județul Neamț Roman 0
796
Clasa I B Scoala Gimnaziala Șimand, Arad Arad 0
797
Clasă exploratorilor,2 A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 0
798
Os Hortinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
799
a III-a C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
800
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială "Tiberiu Crudu" Tudora, jud. Botoșani Botoșani 0
801
Clasa a 3- a Liceul Teoretic Nr. 1 Periș 0
802
HU3 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
803
3 B Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci 0
804
1ºA EB Pedras Rubras Moreira da Maia 0
805
HU4 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
806
2º B EB Cruz de Argola Guimarães 0
807
Ανοκομήτες και Ανοκόμισσες Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 0
808
Tercero A CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
809
Tercero A Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 0
810
4° ano - turma 9 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
811
7 Комунальний заклад "Безруківський ліцей"Дергачівської міської ради Харківської області с. Безруки 0
812
а клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 0
813
Β 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
814
4º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
815
Świetlica grupa II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
816
1ºano - turma 3 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
817
1ºano - turma 2 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
818
3ºano - turma 7 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
819
4ºano - turma 10 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
820
2ºano - turma 5 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
821
clasa a IIIa si a IVa simultan Scoala Gimnaziala "Dumitru Gafton" com. Galautas 0
822
3ºano - turma 6 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
823
test КГУ "ШГ31" Нур-Султан 0
824
Grupa Culorilor Grădinița nr. 39 Brăila 0
825
clasa a IV- a A Liceul de Arta Ioan Sima Zalau 0
826
Κλασικό2 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
827
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
828
Β τάξη 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 0
829
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
830
3º e 4º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
831
Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑ-ΡΟΔΟΣ 0
832
2A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
833
2B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
834
3 Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
835
1ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
836
1ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
837
2ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
838
2ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
839
FLUFFY CATS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
840
2ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
841
3ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
842
3ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
843
3ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
844
4ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
845
4ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
846
JUMPING FROGS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
847
4º C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
848
TEDDY BEARS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
849
5º A EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
850
5º B EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
851
SPECIAL RABBITS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
852
5ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
853
6ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
854
LITTLE LADY BIRDS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
855
6ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
856
6ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
857
3ºA Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
858
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 0
859
Clasa a III A Școala Gimnaziala Constantin Brancusi Tg jiu Tg jiu, Gorj 0
860
Clasa a III-a A Școala Gimnazială " Iancu Rosetti " Comuna Roseți, Județul Călărași 0
861
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 0
862
Clasa a III-a B Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" Focșani 0
863
Clasa Exploratorilor - Pregătitoare C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
864
4-Б Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 0
865
Muzykanci Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka w Poznaniu os. Orła Białego 29, 61-251 Poznań 0
866
1-А Довгопільський ліцей Верховинський район, Село Довгополе 0
867
Clasa Cercetașilor Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
868
Clasa cercetașilor -1C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
869
Malinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 0
870
Α 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
871
Α ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 0
872
1.(1.-4.ročník) Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 0
873
Grupa mică Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
874
Clasa a II-a C Școala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 0
875
6.,9.ročnik ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
876
a IV- a A Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
877
3ºB Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
878
Clasa Pregatitoare B Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
879
Fluturasii Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
880
I (1. - 4. ročník) ZŠ Matejovce nad Hornádom 053 21 Matejovce nad Hornádom 97 0
881
6.b Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
882
7.c Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
883
I Buzau, Cislau, Scoala Gimnaziala Com Cislau 0
884
A, B, C Materská škola Šafárikova 11, 911 08 Trenčín Trenčín, Šafárikova 11 0
885
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
886
Agulhetas Escola de Infantes e Cadetes dos BV de Santa Cruz da Trapa Santa Cruz da Trapa 0
887
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 0
888
Clasa a VII a CORABIA, Școala Gimnazială ,,Mihai Eminescu” Corabia 0
889
Ohnivá sedmička Základná škola, Seňa 507 Seňa 507, 044 58 Seňa 0
890
Τμήμα 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
891
IV.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
892
IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
893
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
894
V.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
895
V.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
896
ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΗΜΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΤΜΗΜΑ Ν1 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
897
Α - Γ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
898
Δ-ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
899
Grupa Strumfilor Grădinița Numărul 239, București București 0
900
ΤΜΗΜΑ Ν2 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
901
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0
902
3. A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
903
4.A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
904
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΒΟΪΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
905
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 50003 ΕΡΑΤΥΡΑ 0
906
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 0
907
3.A a 4.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
908
1.A a 2.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
909
2. KÓG Grundaskóli Espigrund 0
910
2.ÍBÞ Grundaskóli Espigrund 0
911
2.AMÞ Grundaskóli Espigrund 0
912
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ - ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΝΗΠΙΩΝ/ΝΗΠΙΩΝ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
913
6.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
914
Prváci a druháci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 0
915
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
916
1.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
917
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
918
2. a 3. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
919
5.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
920
6.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
921
7.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
922
8.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
923
9.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
924
Tretiaci ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 0
925
Tretiaci ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
926
Clasa VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI VALEA DANULUI 0
927
Buburuzele Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
928
CLASA PREGĂTITOARE BUBURUZE Școala Gimmazială ,, Nicu Constantinescu" Buzău Buzău 0
929
Tretiaci Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde Hlavná 5, 04431 Družstevná pri Hornáde 0
930
Tretiaci ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 0
931
Grupa Albinutelor Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
932
Iepurasii isteti Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
933
ŠKD Štvrtáci ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 0
934
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
935
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
936
ΤΜΗΜΑ 4 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
937
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
938
1-2. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
939
3-4. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
940
Ολοήμερο Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
941
1. trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
942
Grupa mare “Piticii isteți” Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
943
Δ1 - 2022-23 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 0
944
7. trieda Materská škola, Komenského 1162/38, Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 0
945
1º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
946
2º PRIMARIA Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 0
947
2º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
948
3º Y 4ºPRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
949
II. (2. a 3. ročník) Zákaldná škola Mučín Mučín 0
950
Záchranári ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
951
2º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
952
2º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
953
3º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
954
3º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
955
4º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
956
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym Ujazd Górny 0
957
1.B Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 0
958
4 A Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 0
959
I D Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 0
960
1 c Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach Siemiatycze 0
961
P-I-aIi-a Scoala Gimnaziala,, Iancu Munteanu,, Tataraseni 0
962
4. A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
963
I D Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 0
964
1 B Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej WARSZAWA 0
965
Clasa a III a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
966
2.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
967
3a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej Lubatowa 284 0
968
1.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
969
Grupa Albinutelor Grădinița cu Program Prelungit Nr8 Buzău 0
970
Fiołki Przedszkole nr 397 Warszawa 0
971
Clasa a 7 a- Isteți și faini de Bohotin Liceul teoretic Lascăr Rosetti Răducăneni (structura Școala gimnazială Nr 1 Bohotin) Com.Răducăneni,jud. Iași 0
972
7.A ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 0
973
a II-a C Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
974
2.trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
975
a IV- a Super-eroilor Scoala Gimnazială Cazaci Cazaci 0
976
Clasa I - Clasa Isteților Colegiul N.V. Karpen Bacau Bacau 0
977
B RUZOVA Materska škola M.Turkovej 5, Trencin Trenčín 0
978
Včielky Materská škola Hlboké nad Váhom Hlboké nad Váhom 124 0
979
PA Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
980
Lienky Materská škola Kúty Kuty 0
981
Sovičky Materská škola Kúty Kuty 0
982
les sirenes Antoni Bergós LLEIDA 0
983
les sirenes prova Prova 1 c/Piruleta 0
984
2º primaria ProvaSalva C/Mare de Déu de Port 350 0
985
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel 0
986
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
987
2.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
988
8.A 8.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
989
3.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
990
Žabky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
991
Ježkovia22 Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
992
Ježkovia Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
993
Sovičky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
994
Myšky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
995
4.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
996
7.A Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
997
6.A ZŠ s MŠ Úbrež Základná škola s materskou školou, Úbrež Úbrež 141 0
998
7.B Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
999
Včielky Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 0
1000
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1001
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1002
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1003
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
1004
1. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1005
9.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1006
1.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1007
1.GU Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1008
2.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1009
3.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1010
4.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1011
5.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1012
6.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1013
7.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1014
8.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1015
CEIP San Vicente El Alquián 0
1016
3.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1017
3.A Základná škola, Východná 9, Trenčín Trenčín 0
1018
4.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1019
3.C Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1020
4.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1021
3.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1022
4.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1023
1.B ZŠ Hôrka Hôrka 50 0
1024
Zvedavé žabky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1025
CP/I/II Școala Gimnazială Opsichie Cazacu Seaca de Pădure Seaca de Pădure 0
1026
Alcudia 5 años CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1027
7.B Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 0
1028
a VI-a A Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1029
Clasa Pregatitoare E Școala Gimnazială „ Ion Simionescu” Iași Iasi 0
1030
Asy z pierwszej klasy Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka Wysoka 0
1031
Grupa Albinuțelor Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 0
1032
3.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1033
3.A. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1034
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 0
1035
4. Základná škola s materskou školou Nitra 0
1036
4. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1037
3A Súkromná základná škola Košice 0
1038
Quinto C CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1039
4.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1040
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΚΑΡΑΣ ΕΚΚΑΡΑ -ΔΟΜΟΚΟΥ 0
1041
2. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1042
2. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1043
Včielky Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 0
1044
2n A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1045
4.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1046
2n B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1047
1r A Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1048
1r B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1049
3.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1050
Klasa 2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu Opole 0
1051
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1052
1ο Τμημα Νηπιαγωγείου 16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1053
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1054
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1055
Grupa combinata Grădinița Săulești Săulești 0
1056
7.A Základná škola Liptovská Štiavnica 0
1057
štvrtá trieda Základná škola s materskou školou Kálnica,s.č.385 Kálnica 385 0
1058
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ mail@nip-n-gynaik.kil.sch.gr 0
1059
2b Babtų gimnazija Babtai 0
1060
3.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1061
TUS Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach Brzeziny 0
1062
Infantil ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1063
3r El Rodonell Corçà 0
1064
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1065
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1066
Δ1 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1067
Δ2 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1068
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1069
3.D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1070
4. D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1071
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1072
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1073
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1074
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1075
1º 2º 3º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1076
4º 5º y 6º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1077
3.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1078
Infantil 3 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1079
Infantil 4 y 5 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1080
1º - 2º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1081
3º - 4º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1082
ŠKD ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 0
1083
Slniecka Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1084
Lienky +vcielky Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1085
3.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1086
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1087
1.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1088
3 años A CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1089
Klasa 1c Szkoła podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym Maszewo Duże 0
1090
1.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1091
GRUPA MICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI Săsciori 0
1092
Świetlica grupa I Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
1093
Clasa Albinuța ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,C. PANȚIRU ", GRINȚIEȘ, NEAMȚ Comuna Grințieș, județ Neamț 0
1094
III A Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1095
4.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1096
ΣΤ 13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 0
1097
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1098
4t A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1099
4t B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1100
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1101
Sovičky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1102
AULA 1 C.E.I.P CRISTO DE LA EXPIRACIÓN GALERA (GRANADA) 0
1103
PB Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
1104
1.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1105
3ºA C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1106
Maci Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1107
Mókus Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1108
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1109
Pitypang Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1110
Alma Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1111
Süni Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1112
Cinege Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1113
Manó Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1114
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Αμισιανών Αμισιανά 0
1115
1.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1116
2.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1117
4.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1118
1.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1119
1.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1120
2.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1121
3.B ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1122
4.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1123
I C Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 0
1124
III. A Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1125
Sovičky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1126
4.B ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 0
1127
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 0
1128
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад 7 "Посмішка"Мипноградської міської ради Мирноград Донецька область 0
1129
Zmiešané triedy Základná škola s materskou školou Hájske ZŠ s MŠ Hájske 0
1130
1a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1131
1. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1132
Ib Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kaczorach Kaczory 0
1133
2.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1134
2.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1135
Clasa a II-a A- Albinuțele Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1136
Geniecitos 2A C.E.I.P. Príncipe de Asturias Montijo (Badajoz) 0
1137
2a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, SP 14 w Białymstoku Białystok 0
1138
Clasa Ursuleților- pregătitoare Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 0
1139
Ε ΤΑΞΗ 7/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΡΓΕΡΗ 0
1140
Grupa Mare Stelutele Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1141
6.A Základná škola s materskou školou Štefana Žaryho, Poniky Poniky 0
1142
Розумники 1-А клас Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. Заставна 0
1143
Clasa a IIIa Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 0
1144
Žabky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1145
Δ'2 1ο Δημοτικό Σχολείο Πολυγύρου Πολύγυρος 0
1146
Klasa druga Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 0
1147
Krúžok mladý zdravotník Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 0
1148
Clasa IA Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 0
1149
6.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
1150
Klasa 3a integracyjna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Kole Kolo 0
1151
2d Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1152
Clasa a II-a B, Clasa Stelutelor Scoala Gimnaziala Silvania Simleu Silvaniei 0
1153
1ºA CEIP QUEVEDO León 0
1154
1ºB CEIP QUEVEDO León 0
1155
1ºC CEIP QUEVEDO León 0
1156
2ºA CEIP QUEVEDO León 0
1157
2ºB CEIP QUEVEDO León 0
1158
2ºC CEIP QUEVEDO León 0
1159
3ºA CEIP QUEVEDO León 0
1160
3ºB CEIP QUEVEDO León 0
1161
3ºC CEIP QUEVEDO León 0
1162
4ºA CEIP QUEVEDO León 0
1163
4ºB CEIP QUEVEDO León 0
1164
4ºC CEIP QUEVEDO León 0
1165
5ºA CEIP QUEVEDO León 0
1166
5ºB CEIP QUEVEDO León 0
1167
5ºC CEIP QUEVEDO León 0
1168
6ºA CEIP QUEVEDO León 0
1169
6ºB CEIP QUEVEDO León 0
1170
6ºC CEIP QUEVEDO León 0
1171
Motýliky Materská škola Láb Láb 0
1172
2.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1173
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu Giurgiu 0
1174
Α-Β ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΠΕΛΛΑΣ 0
1175
Turma A EB Vicentes Pombal 0
1176
9.A Základná škola Banská Bystrica 0
1177
9.A Základná škola Levická 903 Vráble Vráble, Levická 903, 95201 0
1178
Szósta Zespół szkolno przedszkolny w Rogowie Sobóckin Rogów Sobócki 0
1179
Usilovní mravčekovia Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 0
1180
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
1181
VI B I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1182
IV A I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1183
1-2.osztály Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1184
świetlica Szkoła Podstawowa Nr 53 Wrocław 0
1185
MŠ3 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1186
MŠ5 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1187
MŠ6 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1188
1.A Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1189
1.B Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1190
Klasa 1 Przedszkole Publiczne nr 35 z Oddziałem Integracyjnym w Tarnowie Tarnów 0
1191
a III-a A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1192
8. oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1193
1. oddelenie ŠKD Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1194
7.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1195
5.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1196
6.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1197
3-4 Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1198
2 A Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 0
1199
Ε ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 0
1200
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 0
1201
včielky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1202
Чомучки Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
1203
praktická škola Spojená škola Vranov nad Topľou 0
1204
praktická škola Spojená škola Zborov 0
1205
praktická škola Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 0
1206
Clasa a II-a Școala Gimnazială nr. 1, Zănești Comuna Zănești, jud. Neamț 0
1207
a III-a A Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 0
1208
1ºA Escola Básica de São Julião do Tojal Loures 0
1209
2º ano EB1 de Samora Correia Samora Correia 0
1210
Turma A Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1211
Turma B Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1212
Turma C Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1213
Turma D Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1214
Turma E Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1215
Turma F Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1216
Clasa Cercetasilor Scoala Gimnaziala „Ion Dumitriu” Bucuresti 0
1217
1º B EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1218
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
1219
Clasa a II-a Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 0
1220
2b Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 0
1221
1. EH Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 0
1222
PREDŠKOLÁCI Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 0
1223
Τμήμα 1 1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1224
β1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1225
Β2 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1226
Γ1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1227
Berducedo CP BERDUCEDO BERDUCEDO 0
1228
6.A ZS, Trieda SNP 20 Trieda SNP 20, Banská Bystrica 0
1229
Turma C4 EB 1 de À-dos-Loucos Alhandra 0
1230
8 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej Zalipie 128 0
1231
5.A Spojená škola Zborov 0
1232
Mrs. Loredana Veneziale - Grade 3 Algonquin Avenue Public School 0
1233
Včielky Materská škola Perín Perín - Chym 0
1234
6.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 0
1235
7.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1236
6.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1237
2.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1238
Τμήμα Τεχνικού Νεφρού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ Π. &ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γουδί 0
1239
1.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1240
2.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1241
3.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1242
4.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1243
2.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1244
3.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1245
1.-4. ročník Základná škola Vyšný Orlík Vyšný Orlík 0
1246
Infantil 3 años CEIP Margarita Salas Falgueras Olías del Rey 0
1247
4.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
1248
Klasa 5b Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1249
Motýle Spojená škola Spišská Stará Ves 0
1250
1. - 4. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 0
1251
Grupa ”Peștișorii de aur ” Liceul Tehnologic Cogealac- GPN Tariverde Constanta , Cogealac , Tariverde 0
1252
1.B Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 0
1253
Parťáci ZŠ s MŠ Kráľovnej Pokoja, Haligovce Haligovce 0
1254
V C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1255
škola Základná škola Jelšovce 261, 95143 Jelšovce 0
1256
PRIMARIA BUENPASO CEIP BUEN PASO I ICOD DE LOS VINOS 0
1257
Veselé Opičky 4.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 0
1258
8.A Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1259
zdravotnícky krúžok Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1260
5.7.8.rocnik špec.trieda ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
1261
Veselé Opičky 4.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 0
1262
Djcnfcxxxx Bagaciu, Scoala Gimnaziala Bagaciu 0
1263
3.A Základná škola Lenartov Lenartov 42 0
1264
2. B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1265
2:A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1266
3.A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1267
4. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1268
4.B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1269
1.A Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 0
1270
1.A Spojená škola Zborov 0
1271
3.A Základná škola Závadka 195 0
1272
Sovička, slniecko Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1273
Zvonceky MS Lietavská Bratislava 0
1274
Sovicky MS Pezinska 1 Svätý Jur 0
1275
Margaretky MS Lietavská Bratislava 0
1276
Konvalinky MS Lietavská Bratislava 0
1277
I. (1. a 3. ročník) a II.(2. a 4. ročník) Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 0
1278
Vrabčeky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1279
Stelutelor,cls a II-a Scoala Gimnaziala Iacob si Ioachim Muresanu Rebrisoara 0
1280
3.ročník Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 0
1281
Vševedkovia Súkromná materská škola Poprad 0
1282
4..trieda Materská škola Košice 0
1283
Včielky Materská škola Budkovce Budkovce 119 0
1284
INIMIOARE Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 0
1285
Pierwszaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1286
9.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1287
I. Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 0
1288
Grupa mare Stelute Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
1289
1.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
1290
Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 0
1291
Clasa a IV-a Albinutele Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1292
1.AZ Spojená škola, Centrálna 464, 089 01 Svidník Svidník 0
1293
Świetlica kl 4 i 6 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego “ Hubala” w Przydworzycach Przydworzyce 0
1294
Včielky MŠ Karola Kuzmányho Kežmarok Kežmarok 0
1295
Clasa a III-a SCOALA GIMNAZIALA ANTONIE VODA POPESTI 0
1296
šiesta ZŠ s MŠ Zemianske Sady Zemianske Sady 0
1297
II-III-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1298
7.B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1299
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1300
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1301
Včielky ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1302
6.A Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 0
1303
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1304
I D Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 0
1305
6. B Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 0
1306
1.A Sovičky Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1307
2.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1308
1.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1309
4.A Základná škola s materskou školou, Komenského 279/32, Dolný Kubín Dolný Kubín 0
1310
SUPEREROI BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 0
1311
Pinguinii Gradinita PP SF.ANA Craiova 0
1312
Prvá trieda - 3. a 4. ročník Základná škola - Čifáre137 Čifáre 0
1313
3º ano - Mini Blues Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1314
4º ano - Finalistas Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1315
Druhá trieda - 1. a 2. ročník Základná škola - Čifáre 137 Čifáre 0
1316
2.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1317
C3 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1318
C5 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1319
C6 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1320
4º A AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1321
3º/4ºC AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1322
3ºA AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1323
3ºB AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1324
3ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1325
3ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1326
4ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1327
4ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1328
4ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1329
3ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1330
5ºC Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1331
5ºG Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1332
5ºE Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1333
Tulipány a Slnečnice MŠ Štvorlístok Veľký Šariš 0
1334
II-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1335
RF A1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1336
RF B1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1337
RF C1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1338
RF A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1339
P A4 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1340
3ºA EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1341
3ºB EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1342
3ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1343
4ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1344
Brmbolec Súkromná materská škola Poprad 0
1345
2.A+4.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1346
3.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1347
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1348
2.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1349
2.b Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1350
2B+4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1351
2.A Spojená škola Zborov 0
1352
4.A Spojená škola Zborov 0
1353
4. trieda Materská škola, Barónka 17, Bratislava Bratislava 0
1354
4.B Veselé opičky ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1355
8.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1356
Slniečka Sovičky Materská škola Pezinská 1 Svätý Jur 0
1357
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1358
Sovičky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1359
2.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1360
2.A Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 0
1361
Sovičky Materská škola Poruba MS Poruba č 354, 97211 0
1362
T3 EB1 de Sobral - Cervães Cervães 0
1363
B A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1364
3.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1365
ΣΤ 13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0
1366
1.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1367
RF-B3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1368
4.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1369
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Vânju Mare Vânju Mare 0
1370
1.B Základná škola v Lozorne Lozorno 0
1371
1B + 4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1372
3.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1373
1ºA EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1374
1ºC EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1375
1c Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach Tarnowskie Góry 0
1376
СУПЕР ГЕРОИТЕ НА 3.В СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1377
3.trieda Materská škola ako org. zložka Spojená škola, Hlavná 1, 976 56 Pohronská Polhora Hlavná 1, 97656 Pohronská Polhora 0
1378
Mladý záchranár Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 0
1379
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
1380
Blue class Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 0
1381
Pregătitoare C Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 0
1382
Grupa Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Hârlău Hârlău 0
1383
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Com. Vâlcănești, jud Prahova 0
1384
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1385
Edulienka Súkromná materská škola Poprad 0
1386
5c Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Katowicach 40-309 Katowice 0
1387
5.A, 5.B ZŠ s MŠ Na Hôrke 30, Nitra Na Hôrke 30, 949 11 Nitra 0
1388
6º CURSO CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 0
1389
Grupa ALBINUTELE Gradinita Cu Program Prelungit Mugurasii Ramnicu Sarat 0
1390
3. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1391
Včielky Materská škola Láb Láb 0
1392
Klasy I-III Szkoła podstawowa Złotokłos 0
1393
Sexto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1394
Przedszkole Kośmidry Przedszkole w Kośmidrach Lubliniecka 50, 42-772 Kośmidry 0
1395
Clasa a || a B ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1396
Clasa pregătitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Com. Vâlcănești, jud Prahova 0
1397
Ε2 94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1398
jednotrieda Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1399
3.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1400
4.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1401
4.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1402
3.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1403
5.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
1404
4. B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1405
Druhá Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 0
1406
4.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1407
5. A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1408
Ε1 94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
1409
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2ο Δημοτικό σχολείο Καλυβίων Καλύβια Θορικού Αττικής 0
1410
1. ročník Základná škola s materskou školou Veľký Slavkov Školská 240 0
1411
SEGUNDO B NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1412
Primero A NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1413
Αστερακια 1o Δημοτικό Λαγκαδάς ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1414
Segundo A NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1415
Primero B NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 0
1416
4.A ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 0
1417
GT1 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1418
3.A Základná škola Muránska Dlhá Lúka Muránska Dlhá Lúka 321 0
1419
Malí objavitelia Základná škola, Jozefa Kronera 25 Martin 0
1420
NSP4A EB Nossa Senhora do Pópulo Caldas da Rainha 0
1421
4 б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
1422
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1423
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1424
2 B Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 0
1425
4.B Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 0
1426
1ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1427
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 0
1428
3 a СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1429
Zmiešaná trieda Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 0
1430
Zmiešaná trieda Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1431
4.B ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1432
GT3 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1433
GT3 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1434
GT2 EB Gestalinho Rua Padre Abílio Sampaio; 4475 - 001 Castêlo da Maia 0
1435
NSP4 B EB Nossa Senhora do Pópulo Caldas da Rainha 0
1436
4.B Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1437
5.A Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1438
5.B Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1439
5.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1440
3.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 0
1441
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
1442
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1443
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1444
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1445
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1446
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1447
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1448
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1449
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
1450
2 grape bajkalska 22 0
1451
tes test test Warszawa 0
1452
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
1453
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
1454
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
1455
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
1456
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
1457
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
1458
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
1459
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
1460
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
1461
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
1462
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
1463
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1464
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
1465
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1466
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1467
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1468
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1469
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1470
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
1471
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1472
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
1473
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1474
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1475
4t A Escola Les Arrels Salt 0
1476
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
1477
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1478
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1479
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
1480
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1481
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1482
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1483
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1484
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1485
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1486
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1487
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
1488
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1489
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
1490
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
1491
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
1492
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
1493
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
1494
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
1495
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
1496
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
1497
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
1498
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
1499
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
1500
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
1501
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
1502
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
1503
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
1504
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1505
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
1506
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
1507
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
1508
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
1509
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1510
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1511
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1512
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
1513
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
1514
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1515
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
1516
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1517
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1518
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
1519
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1520
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1521
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
1522
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
1523
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
1524
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1525
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
1526
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
1527
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
1528
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1529
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
1530
1º ano - turma 1 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1531
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1532
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
1533
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
1534
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1535
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1536
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1537
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1538
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
1539
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1540
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1541
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1542
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
1543
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1544
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
1545
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
1546
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
1547
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
1548
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1549
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
1550
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
1551
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
1552
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
1553
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1554
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
1555
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
1556
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
1557
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1558
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1559
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1560
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1561
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
1562
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
1563
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
1564
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
1565
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1566
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
1567
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
1568
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1569
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1570
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1571
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
1572
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1573
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
1574
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1575
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1576
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
1577
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
1578
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
1579
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
1580
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
1581
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
1582
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
1583
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
1584
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
1585
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
1586
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
1587
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
1588
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
1589
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1590
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
1591
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1592
Turma 8 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1593
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1594
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1595
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1596
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
1597
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1598
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
1599
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
1600
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1601
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
1602
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1603
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1604
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1605
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1606
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1607
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1608
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1609
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1610
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1611
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1612
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1613
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
1614
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
1615
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
1616
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
1617
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
1618
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
1619
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
1620
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
1621
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1622
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1623
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
1624
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
1625
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1626
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
1627
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
1628
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
1629
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
1630
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
1631
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1632
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
1633
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1634
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
1635
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
1636
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
1637
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1638
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1639
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1640
CEIP San Vicente El Alquián 0
1641
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
1642
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
1643
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1644
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
1645
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
1646
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1647
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1648
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
1649
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
1650
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
1651
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
1652
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
1653
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
1654
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
1655
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1656
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1657
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1658
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1659
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1660
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1661
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1662
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
1663
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
1664
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
1665
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1666
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
1667
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
1668
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
1669
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
1670
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
1671
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
1672
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
1673
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
1674
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
1675
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1676
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1677
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1678
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
1679
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
1680
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
1681
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1682
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1683
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
1684
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
1685
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
1686
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1687
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1688
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
1689
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1690
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
1691
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
1692
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
1693
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
1694
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1695
Turma PP EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
1696
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1697
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
1698
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1699
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
1700
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
1701
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
1702
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
1703
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
1704
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
1705
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
1706
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1707
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
1708
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
1709
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
1710
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1711
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1712
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1713
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
1714
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1715
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1716
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
1717
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1718
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
1719
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1720
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
1721
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1722
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1723
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
1724
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
1725
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
1726
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
1727
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
1728
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1729
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
1730
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1731
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1732
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1733
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1734
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1735
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1736
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1737
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
1738
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
1739
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1740
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1741
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1742
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
1743
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
1744
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1745
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1746
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1747
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
1748
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
1749
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1750
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1751
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1752
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1753
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1754
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1755
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1756
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1757
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1758
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1759
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1760
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1761
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1762
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
1763
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1764
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1765
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1766
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
1767
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
1768
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1769
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
1770
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
1771
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
1772
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
1773
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
1774
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1775
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
1776
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
1777
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
1778
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
1779
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1780
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
1781
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
1782
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
1783
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1784
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1785
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1786
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1787
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1788
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1789
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1790
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1791
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
1792
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
1793
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1794
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
1795
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1796
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1797
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1798
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
1799
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
1800
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1801
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1802
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1803
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
1804
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
1805
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
1806
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1807
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
1808
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1809
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1810
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
1811
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1812
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1813
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
1814
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1815
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
1816
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
1817
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1818
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1819
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1820
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
1821
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1822
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
1823
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
1824
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
1825
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1826
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1827
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
1828
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
1829
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
1830
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
1831
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1832
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1833
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
1834
3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1835
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1836
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1837
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1838
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1839
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
1840
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1841
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
1842
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1843
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
1844
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1845
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
1846
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1847
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1848
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1849
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1850
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1851
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1852
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1853
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1854
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1855
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1856
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1857
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
1858
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
1859
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
1860
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
1861
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
1862
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
1863
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
1864
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
1865
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
1866
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1867
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
1868
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1869
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1870
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1871
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1872
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
1873
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1874
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
1875
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1876
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1877
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
1878
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
1879
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1880
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1881
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
1882
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1883
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
1884
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1885
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1886
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1887
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
1888
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
1889
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1890
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1891
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1892
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
1893
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
1894
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
1895
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1896
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1897
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
1898
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
1899
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
1900
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
1901
Α3 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1902
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1903
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
1904
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1905
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1906
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
1907
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
1908
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1909
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
1910
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1911
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1912
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1913
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1914
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1915
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
1916
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
1917
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1918
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
1919
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1920
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1921
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
1922
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1923
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
1924
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1925
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1926
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1927
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1928
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1929
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1930
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1931
1 клас 45 Київ 0
1932
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1933
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1934
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1935
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1936
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1937
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1938
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1939
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1940
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1941
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1942
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1943
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1944
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1945
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1946
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1947
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1948
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1949
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1950
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1951
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1952
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1953
Teste Teste Teste 0
1954
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1955
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1956
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1957
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1958
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1959
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1960
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1961
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1962
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1963
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1964
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1965
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1966
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1967
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1968
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1969
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1970
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1971
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
1972
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
1973
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1974
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1975
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1976
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
1977
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1978
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1979
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1980
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
1981
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1982
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1983
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1984
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
1985
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1986
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1987
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1988
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1989
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1990
Β4 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1991
Γ4 - Δ4 ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1992
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1993
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1994
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1995
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1996
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1997
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1998
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1999
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
2000
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
2001
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
2002
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
2003
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
2004
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
2005
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
2006
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
2007
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
2008
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2009
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
2010
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
2011
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
2012
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
2013
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
2014
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
2015
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
2016
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
2017
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2018
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
2019
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
2020
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
2021
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
2022
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
2023
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
2024
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
2025
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
2026
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
2027
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
2028
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
2029
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
2030
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
2031
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
2032
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
2033
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
2034
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
2035
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie Poizdów 1a 0
2036
Sówki Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobieszowice 0
2037
KOTKI 6 - latki Przedszkole Nr 52 Warszawa 0
2038
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
2039
Tygryski, Sówki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 0
2040
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
2041
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
2042
Żabki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
2043
Kotki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
2044
5-6-latki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
2045
Clasa a III a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
2046
Comunitat dels mitjants 1º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
2047
Comunitat dels mitjants 2º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
2048
Comunitat dels mitjants 3º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
2049
Classes d'infantil Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
2050
Τμήμα 2 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
2051
Τμήμα 3 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
2052
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
2053
3º A Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
2054
3º B Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
2055
3º C Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
2056
Infantil P 5 Escola Timorell Castelldans 0
2057
1º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2058
2º de Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2059
3º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2060
Clasa I A Liceul Tehnologic „Ghenuță Coman” Murgeni 0
2061
Klasy 0 - 4 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym Trzydnik Duży 0
2062
2n Primaria ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS Vilamalla (Girona) 0
2063
2n C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23